Zaloguj się lub zarejestruj | loguj

rss

fb

Regulamin w telegraficznym skrócieJako Użytkownik serwisu Antyfoto.eu rejestrując się w serwisie akceptujesz niniejszy regulamin i oświadczasz, że posiadasz wszelkie prawa, (a w szczególności prawa autorskie), do wszelkich przesyłanych przez Ciebie materiałów, a w szczególności do fotografii, video i tekstów oraz że przesyłane przez Ciebie utwory te są wolne od wad prawnych i nie naruszają praw osób trzecich i innych podmiotów (w razie ewentualnych roszczeń tych osób które wynikają z naruszenia tych praw - po prostu ponosisz całkowitą odpowiedzialność za to co dodajesz do serwisu).

W sytuacji jeśli jest wymagane poniesienie opłat należnych twórcom, wykonawcom czy organizacjom zbiorowego zarządzania prawami autorskimi, prawami pokrewnymi czy podobnym uprawnionym organizacjom, użytkownik zobowiązuje się ponieść te opłaty.Jako Użytkownik udzielasz niewyłącznej, nieodpłatnej licencji na czas nieokreślony na utrwalanie, kopiowanie i rozpowszechnianie zamieszczanych przez Ciebie materiałów w Serwisie Antyfoto.eu w dowolny sposób, na wszelkich polach eksploatacji i na dowolnych nośnikach. Licencja obejmuje także wykorzystanie do celów promocyjnych oraz reklamowych.Mimo, iż jako właściciel zobowiązuję się do zapewnienia najlepszej możliwej jakości, stabilności i szybkości działania serwisu, nie ponoszę odpowiedzialności za przerwy oraz zakłócenia spowodowane działaniem sił wyżych, nieuprawnionym działaniem podmiotów trzecich, prac na urządzeniach systemu teleinformatycznego udostępniajacego serwis. Nie ponoszę również odpowiedzialności za brak lub częściową niedostępność serwisu w przypadku aktualizacji/modernizacji/optymalizacji sprawności działania serwisu.

Jako Właściciel Antyfoto.eu nie ponoszę odpowiedzialności za treści przekazywane i publikowane przez Was - Użytkowników. Treści te nie są i nie muszą być zgodne z moimi poglądami i opiniami; w związku z tym zastrzegam sobie prawo do: usunięcia nielegalnych/zabronionych treści, a także redakcji i skrótów przesłanych treści. Nie są mile widziane oraz będą w miarę możliwości usuwane ponadto treści: wulgarne, obraźliwe, krzywdzące czy w jakikolwiek inny sposób naruszające zasady współżycia społecznego. Pamiętaj - dodając treści zabronione czy naruszające prawo, możesz ponieść pełną odpowiedzialność cywilną i karną względem osób i podmiotów trzecich a także mnie czyli Właściciela!

Jako użytkownik wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, danych osobowych oraz wszelkich innych (np adresu e-mail) do celu identyfikacji użytkownika a także celów handlowych i marketingowych przez właściciela jak i podmioty trzecie (spokojnie, nie zamierzam sprzedawać tych danych - raz na jakiś czas może się pojawić w Twojej skrzynce pocztowej reklama, ale obiecuję że nie będzie to zbyt uciążliwe).Na stronie antyfoto.eu emitowane są reklamy pochodzące z zewnętrznych źródeł. Część z reklamodawców (Google (adsense), Adkontekst, Tradedoubler itp) używa technologii identyfikujących użytkownika przy pomocy ciasteczek (cookie), ciasteczek flash i innych sygnalizatorów WWW. Pliki te zazwyczaj zawierają informacje o użytkowniku (adres ip, dostawca internetu, wersja przeglądarki, ostatnio odwiedzane strony) i są zapisywane przeważnie na komputerze użytkownika serwisu. Zazwyczaj są one wykorzystywane do optymalizacji i targetowania reklam - np jeśli użytkownik przegląda strony o tematyce majsterkowania, później będą mu się częściej wyświetlać reklamy np sklepów z narzędziami do majsterkowania. Tak samo jest jak pasjonat fotografii znajdzie forum fotograficzne jak szuka informacji o fotografiiRegulamin zaczyna obowiązywać od momentu ogłoszenia czyli z dniem 11 listopada 2011r.


Fotograf, fotograf ślubny, fotoziutek, kamerun, kameruni.com, antyfoto, antyradar, fotoradar, Forum fotograficzne 4foto.pl i amateur wedding photography

Obecnie mamy 1 użytkownika online. Z czego 0 zalogowanych i 1 gości.
Dodanych dziś: 0, wczoraj: 0, wszystkich: 281
Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za materiały dodawane przez użytkowników, którzy podczas rejestracji zaakceptowali regulamin serwisu. Jeśli uważasz, że materiał znajdujący się w naszym serwisie łamie prawo, bądź narusza zasady, możesz zgłosić ten fakt to administracji serwisu i zostanie on usunięty. antyfoto, fotoziutki, kameruni, wedinator, worst wedding photo, wedding photo fail